Prostor pro myšlenky bez vyrušování

Tak by se dal nazvat tento blog. Jeho cílem je jediné, umožnit sdělovat myšlenky bez vyrušování, kontinuálně s možností se věnovat tématu. Články na tomto blogu budou nejčastěji delší dílem proto, že to odradí povrchní čtenáře dílem proto, že pokud se chcete k nějakému tématu opravdu vyjádřit, chce to čas, přemýšlení a kontinuitu a tedy trochu více slov, než je dnes moderní.

Kdo chce a o téma se zajímá, čas si najde, kdo ne … není tento blog stejně určen pro něj. Cílem je přinést pokud možno něco hodnotného, nikoliv hlouposti, povrchní klepy, špínu a to vše ostatní co se nejčastěji po systémech jako je „ksichtbůk“ a podobně pohybuje. Dalším zásadním rozdílem bude opravdová občasnost článků. Tedy snaha spíše o kvalitu, než kvantitu.

Budou se zde objevovat témata napříč světem, mými zájmy, informace o oblíbených knihách, myšlenky, co jen si umíte představit.

Myslíte si, že máte také co říct? Proč ne, zašlete nám svůj příspěvek na info@hradecinfo.cz, pokud máte, tak také nějaké fotografie a my jej rádi zveřejníme.

Několik pravidel, aby bylo jasno předem:

  1. Vyhrazujeme si právo článek nezveřejnit, a to bez udání důvodů.
  2. Autor si nečiní nárok na pravdu, pouze sděluje své myšlenky. Pokud se Vám líbí fajn, pokud ne nečtěte to. Ale hlavně respektujte to!
  3. Nezveřejníme články vulgární, urážlivé či jinak problematické.
  4. Nezveřejníme články převzaté (ať již z části nebo zcela).
  5. Autor zasláním článku do redakce výslovně souhlasí s jeho publikováním na serveru www.hradecinfo.cz.
  6. Články nebudeme jakkoliv upravovat, a to ani pravopisné chyby. Toto je pouze věc autora a také jeho „reklama“.

Přeji všem pohodové dny

Jan Hrbáč, Za lepší Hradec, z.s.